Yönetim Kurulu

Yavuz Yiğit - Kurucu Başkan

Yeditepe Üniversitesi - Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik

16 yıldır aktif olarak Münazara yapmakta olan Yavuz Yiğit, 12 ülkede yüzlerce münazara turnuvasına katılmıştır. Ulusal ve uluslararası turnuvalarda şampiyonluklar ve çeşitli başarılar kazanmıştır.
Oxford ve Cambridge Üniversitesi'nde münazara, hitabet ve liderlik konularında eğitimler almış olan Yavuz Yiğit, TRT World, Türk Telekom, GSK, LCWaikiki gibi şirketlerde dersler vermiş, Milli Eğitim Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, İBB gibi kurumlar için projeler üretmiş ve uygulamıştır.
Öğrencileri lise, üniversite ve uluslararası düzeyde münazara turnuvalarında 50’den fazla kupa kazanmıştır. 2014 yılında Dünya Arapça Münazara Şampiyonu olan Türkiye takımının eğitmenliğini yapmıştır. CNN International, BBC, BBC Radyo gibi kanallarda tartışmalara katılmıştır.

Başkan Yardımcısı - Abdurrahman Alp Beyaz

İstanbul Ticaret Üniversitesi - Hukuk Fakültesi - Avukat
Av. Abdurrahman Alp Beyaz 1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ortaokul ve lise eğitimini 2001 yılında Kartal Anadolu İmam-Hatip Lisesinde tamamlayan Beyaz, aynı yıl İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ne kaydolmuştur.
İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni burslu olarak ve ikincilikle bitiren Beyaz, öğrenciliği döneminde münazara yarışmalarında çeşitli dereceler almış; İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı ve YÖK Ulusal Öğrenci Konseyi Genel Sekreterlik görevlerini eş zamanlı olarak yürütmüştür.
Avukatlık ruhsatını aldıktan sonra “hukuk müşaviri” olarak çalışan Beyaz, 2009 yılında Hukuk Bürosu kurarak serbest avukatlığa başlamıştır. Beyaz, Kamu İhale Hukuku, Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve İş Hukuku alanında pek çok sektörden ulusal ve uluslararası şirketlere hukuk müşavirliği hizmeti vermektedir. 

Emirhan Kınataş

Galatasaray Üniversitesi - Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi
John Hopkins Üniversitesi- Siyaset Bilimi Yüksek Lisans

Nurbanu Hayır

Galatasaray Üniversitesi - Hukuk
Yale Üniversitesi - Hukuk Yüksek Lisans