Münazara Hitabet 2. Çaylak Turnuvası

  1. Tur Konusu; HSK; BAHİS ŞİRKETLERİ KAPATILMALIDIR.
  1. Tur Konusu; AFRİKADAKİ YABANCI ŞİRKETLERİN VARLIĞI YARARDAN ÇOK ZARAR DOĞURMAKTADIR.
  1. Tur Konusu; PSİKOLOJİ DİZİLERİNİN POPULARİTESİNDEN PİŞMANDIR.
  1. Tur Konusu; ÇEKİCİ KADIN POPSTARLAR FEMİNİZME FAYDADAN ÇOK ZARAR GETİRMİŞTİR
  1. Tur Konusu; HÜKÜMET ANNE-BABLARINA BAKABİLECEK İMKANA VE SAĞLIĞA SAHİPKEN ONLARI ÇEŞİTLİ NEDENLERDEN DOLAYI (SAĞLIK SORUNLARI,BAKIM ZORLUĞU,EŞ KRİZİ VB.) HUZUREVİNE GÖNDEREN EBEVEYNLERİN ÇOCUK SAHİBİ OLMASINI ENGELLER

Çeyrek Final; Monte Cristo topluluğu sakinleri dünyadaki tüm topluluklar kadar hastalık, salgın, savaş gibi sorunlara maruz kalmaktadır. Bu topluluktaki insanlar toplumdan rastgele bir çocuğu feda ederek herkesin mutlu olduğu hastalık, savaş ve salgının sona erdiği bir dünyada yaşama fırsatına sahiptir. Bu feda edilen çocuk yalnız bir odada türlü işkencelere maruz kalarak toplumun refahını garanti etmektedir. Çocuğun ölmesi durumunda yerini toplumdan bir başka çocuk alacaktır.

Hsk: Monte Cristo topluluğu bu sistemi kullanmalıdır

Yarı Final; –

Final; HSK; “GÜVENİLİR İNSAN KARTI” KULLANILMALIDIR. (GÜVENİLİR İNSAN KARTI: BİREYLERİN SOSYAL VE EKONOMİK YAŞAMLARINDA GÜVENİLİRLİKLERİNİ ÇEŞİTLİ KRİTELERLER ÜYE OLUP OLMADIĞINI, TRAFİK CEZALARI ,KATILDIĞI İYİLİK AKTİVİTELERİ, BANKA İLİŞKİLERİ, İŞLEDİĞİ SUÇLAR VB. KRİTERLER ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR. PUANLAR HERKESE AÇIK OLARAK PAYLAŞILACAKTIR.