Galatasaray Üniversitesi-Çaylağım Olmadan Asla Münazara Turnuvası

1.Tur Konusu: Hükümet, muhalif bir medya kuruluşu olarak (BirGün, Cumhuriyet, Fox TV vb), Türkiye’de gerçekleşen ekonomik, sosyal, siyasi alanlarda herhangi bir iyi gelişmeyi yayınlamamalıdır.

2.Tur Konusu: Hükümet, görsel sanat ürünlerinde kötü kahramanların hayatlarının ve kötüleşme süreçlerinin anlatılmasından pişmandır.

3.Tur Konusu: Hükümet, Kuzey Avrupa Spor Sistemi’ni Avrupa Sistemi’ne tercih eder.

4.Tur Konusu: HSK Türkiye münazara camiası kadınlara pozitif ayrımcılık uygulamalıdır. (Her komiteye en az 2 kadın almak, başarılı münazaracıların daha çok kadın çaylak taşıması, kadınlara özel turnuva düzenlemesi vb. )

5.Tur Konusu: Hükümet, engelli bireyleri tolumun içinde var etmeye çalışmak yerine bir arada bulundukları izole alanlar yaratmayı tercih eder. (Engelli olmayan insanlarla aynı okula gitmek yerine kendilerine özel okula gitmek, engelli olmayan insanlarla birlikte çalışmak yerine sadece engellilerin çalıştığı istihdam alanları yaratmak vb.)

Çeyrek Final Konusu: HİK Azınlık gruba mensup komedyenler kendi kimliklerini stereotipleştiren performanslar sergilememelidir.

Yarı Final Konusu: Hükümet, Rassamblemant National (Front National) olarak sarı yelekliler hareketinden pişmandır.

Final Konusu: HİK Türkiye’de yaşayan bir sekülerin vergi kaçırması meşrudur.